Rabat
Rabat dla wszystkich nowych klientów 5%


 

Ul. Kalwaryjska 44
34-114 Marcyporęba
Tel. 33 300-33-05

E-mail: sklep@usia.pl

Skawina, Kraków, Wadowice

Witaj na blogu Usia.pl !

Witam wszystkich bardzo serdecznie


         Blog który przeglądasz jest Poradnikiem, więc proszę o zadawanie  pytań.
Będziemy szczegółowo zajmować się tematyką   ubranek do chrztu, oraz  szeroko rozumianą modą niemowlęcą. Spróbujemy  również przedstawić chrzest  jako sakrament  z jego obrzędami  i  wszystkimi atrybutami. Jeżeli więc masz wątpliwości i nie masz doświadczenia a już niebawem staniesz przed faktem zorganizowania uroczystości  chrztu własnego dziecka, to właśnie na naszym blogu znajdziesz odpowiedź na swoje pytania.

Na sam początek trochę opowiem o naszej firmie.
Istniejemy na rynku od 1994 roku. Zajmujemy się produkcją odzieży  do chrztu.
W naszej ofercie znajdziesz wszystko co jest niezbędne dla dziewczynki i chłopca właśnie na dzień chrztu świętego. Mam na myśli ubranka, sukienki, szatki, świece, zaproszenia etc.

Tradycją naszej firmy jest udzielanie porad, które  do tej pory prowadzone były głównie drogą telefoniczną. Od dziś postaramy się również w formie bloga odpowiadać na wasze pytania. Przyznam się wam że od wielu lat istnieje jeden główny problem. Mianowicie sporym wyzwaniem dla niektórych rodziców jest  nie tyle dokonanie wyboru samej kreacji, ale przede wszystkim dobór prawidłowego  rozmiaru. Niestety jak wspomniałem od lat jest to poważny problem.

W naszej firmie wychodzimy naprzeciw temu poważnemu wyzwaniu. Na życzenie naszych klientów wykonujemy całe stroje (komplety) w postaci dedykowanej czyli bardzo indywidualnie wykonanej odzieży.

Zapraszam do naszego sklepu www.Usia.pl,
Facebook - ubranka.usia
Instagram - @usia.pl

NewsBlog
NewsJak dobrać ubranko dla swojej pociechy ?

Jeżeli czytasz ten artykuł to zapewne interesujesz się tematyką małego dziecka. W pierwszym roku życia mamy do czynienia z maleńką osobą która bardzo często daje nam niezrozumiałe dla dorosłych znaki i gesty. Rozumiecie zapewne co mam na myśli. Zazwyczaj jest to płacz bądź też niespokojne i nerwowe zachowanie. Zdarza się że powód jest prozaiczny. Maluszek może być na przykład głodny, może coś jest w pampersie, albo coś znacznie poważniejszego. Tu nasuwa się pytanie czy nie zostało dzieciątko przegrzane zbyt intensywnym sposobem ubierania. Można wielokrotnie zobaczyć szczególnie w okresie letnim jak mamusia pchająca wózek ze swoją pociechą zachowuje się jakby na dworze panowała okrutna zima a nie piękny upalny dzień.


Polityka Prywatności


Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego lub bezpośrednio na nasz adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie zwrotnej korespondencji od P.P.H.U. Mega Spiesz Bogusław z siedzibą w Marcyporębie (34-114) przy ulicy Kalwaryjskiej 44, (Administrator danych). Zgoda może zostać cofnięta w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mają Państwo prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl