Rabat
Rabat dla wszystkich nowych klientów 5%


 

Ul. Kalwaryjska 44
34-114 Marcyporęba
Tel. 33 300-33-05

E-mail: sklep@usia.pl

Skawina, Kraków, Wadowice

Zaproszenia

Witam serdecznie.


Dzisiaj porozmawiamy na temat zaproszeń.
 Jak wiecie  impreza imprezą ale od samego początku należy zadbać o wysoki poziom całej uroczystości. W sklepie  www.Usia.pl  znajdziecie różne rodzaje zaproszeń. Proszę dokonajcie właściwego wyboru lub sami zaprojektujcie wasze zaproszenia a my je wydrukujemy. Obecnie na rynku są jakby dwa nurty. Pierwszy z nich to zaproszenia niezwykle proste i oszczędne w treść, a drugie niespotykanie ozdobione ze zdjęciem maleństwa , z upiętymi fantazyjnie wstążkami oraz rozbudowaną formułą tekstową.

 


Postaraj się  wybrać taki wzór, który  dla zapraszanych będzie stanowił również pamiątkę uczestnictwa w uroczystości. Tekst powinien być zrozumiały a imię osoby zapraszanej należy wydrukować a nie napisać długopisem. Tak przygotowany tekst świadczy o szacunku dla osoby zapraszanej, a nade wszystko  o waszym starannym i godnym przygotowaniu do uroczystości. Należy w tym miejscu wspomnieć że zaproszenie na chrzest św. to  spotkanie w dwóch miejscach. Mam na myśli po pierwsze kościół a następnie miejsce biesiady. Często zapominają nasi klienci o tym prozaicznym fakcie że na zaproszeniu należy wskazać miejsce udzielenia sakramentu (kościół), oraz podać namiary np. na restaurację gdzie ma się odbyć przyjęcie. Polecamy wam wykonanie zaproszeń ze zdjęciem waszej pociechy, ponieważ jest to najbardziej atrakcyjna forma zaproszenia i bez wątpienia jest niezwykłą pamiątką chrztu św. waszego maleństwa.  Zapraszanie gości należy rozpocząć kilka tygodni przed uroczystością nie wspominając że wybór chrzestnych to dopiero wyzwanie, ale o tym  porozmawiamy następnym razem. Z mojej strony nasuwa się jeszcze jedna sugestia. Jeżeli ubranko do chrztu będzie kupować mama chrzestna to niech to nie będzie jakaś wielka tajemnica. Z doświadczenia powiem wam że z reguły taka odzież jest absolutnie niedopasowana. Zwracamy wielokrotnie uwagę naszym klientom, że kupowanie jak to się mówi na oko to brak wygody dla waszego synka czy córeczki, a jak wiecie niemowlęta wszelką niewygodę manifestują płaczem.  W ten sposób macie zagwarantowaną mało sympatyczną uroczystość. Reasumując. Kupujesz ubranko w  www.Usia.pl  zapytaj naszego doradcę  jaki wybrać rozmiar, jak prawidłowo dokonać pomiaru dziecka, a jeżeli masz jakieś wątpliwości napisz. Postaramy się pomóc.

 Zapraszam do naszego sklepu www.Usia.pl,
Facebook - ubranka.usia
Instagram - @usia.pl

NewsBlog
NewsJak dobrać ubranko dla swojej pociechy ?

Jeżeli czytasz ten artykuł to zapewne interesujesz się tematyką małego dziecka. W pierwszym roku życia mamy do czynienia z maleńką osobą która bardzo często daje nam niezrozumiałe dla dorosłych znaki i gesty. Rozumiecie zapewne co mam na myśli. Zazwyczaj jest to płacz bądź też niespokojne i nerwowe zachowanie. Zdarza się że powód jest prozaiczny. Maluszek może być na przykład głodny, może coś jest w pampersie, albo coś znacznie poważniejszego. Tu nasuwa się pytanie czy nie zostało dzieciątko przegrzane zbyt intensywnym sposobem ubierania. Można wielokrotnie zobaczyć szczególnie w okresie letnim jak mamusia pchająca wózek ze swoją pociechą zachowuje się jakby na dworze panowała okrutna zima a nie piękny upalny dzień.


Polityka Prywatności


Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego lub bezpośrednio na nasz adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie zwrotnej korespondencji od P.P.H.U. Mega Spiesz Bogusław z siedzibą w Marcyporębie (34-114) przy ulicy Kalwaryjskiej 44, (Administrator danych). Zgoda może zostać cofnięta w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mają Państwo prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl