Rabat
Rabat dla wszystkich nowych klientów 5%


 

Ul. Kalwaryjska 44
34-114 Marcyporęba
Tel. 33 300-33-05

E-mail: sklep@usia.pl

Skawina, Kraków, Wadowice

Jaką szatkę wybrać ?

Witam Serdecznie


Ostatnio często spotykam się z pytaniem „Jaki wzór szatki do chrztu powinien zostać  wybrany aby był właściwy”. Myślę że nie ma tu żadnej dobrej rady. Wszystkie wzory są tak samo doskonałe, a głównie istotny jest  gust kupującego. W sklepie www.usia.pl  oferujmy kilkadziesiąt wzorów szatek do Chrztu św. Tak jak wcześniej pisałem wybierzcie to co sami uważacie za najlepsze.Szatki produkujemy z kilku rodzajów tkanin bawełnianych lub syntetycznych, starannie  wykończonych ściegiem owerlokowym. Wszelkie obszycia wykonujemy ślicznymi koronkami  które możecie zgodnie z upodobaniem indywidualnie wybrać.  Dużą popularnością cieszą się wszelkie wzory z cytatami oraz zdjęciem dziecka. Pytacie często w jaki sposób zamówić taką szatkę. To proste! Zrób zdjęcie dziecku w dobrej rozdzielczości nawet telefonem komórkowym. Na zdjęciu postaraj się  uniknąć  widocznych osób trzecich  lub  niepotrzebnych przedmiotów. Następnie prześlij fotkę e-mailem do nas. W naszej  pracowni przeniesiemy zdjęcie na szatkę  którą wybierzesz.  Należy pamiętać żeby wcześniej uzgodnić z naszą obsługą rodzaj szatki ponieważ niektóre modele są zbyt małe by pomieścić zdjęcie i tekst. Jeszcze jedno słowo odnośnie zdjęcia. Zdjęcie które nam dostarczycie możemy również wydrukować na płótnie malarskim a następnie rozwiesić na podobraziu czyli blejtramie. Obraz wykonany w ten sposób możecie zamówić w dowolnym rozmiarze. 


     
 

Zapraszam do naszego sklepu www.Usia.pl,
Facebook - ubranka.usia
Instagram - @usia.pl

NewsBlog
NewsJak dobrać ubranko dla swojej pociechy ?

Jeżeli czytasz ten artykuł to zapewne interesujesz się tematyką małego dziecka. W pierwszym roku życia mamy do czynienia z maleńką osobą która bardzo często daje nam niezrozumiałe dla dorosłych znaki i gesty. Rozumiecie zapewne co mam na myśli. Zazwyczaj jest to płacz bądź też niespokojne i nerwowe zachowanie. Zdarza się że powód jest prozaiczny. Maluszek może być na przykład głodny, może coś jest w pampersie, albo coś znacznie poważniejszego. Tu nasuwa się pytanie czy nie zostało dzieciątko przegrzane zbyt intensywnym sposobem ubierania. Można wielokrotnie zobaczyć szczególnie w okresie letnim jak mamusia pchająca wózek ze swoją pociechą zachowuje się jakby na dworze panowała okrutna zima a nie piękny upalny dzień.


Polityka Prywatności


Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego lub bezpośrednio na nasz adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie zwrotnej korespondencji od P.P.H.U. Mega Spiesz Bogusław z siedzibą w Marcyporębie (34-114) przy ulicy Kalwaryjskiej 44, (Administrator danych). Zgoda może zostać cofnięta w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mają Państwo prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl