Ul. Kalwaryjska 44
34-114 Marcyporęba
Tel. 33 300-33-05

E-mail: sklep@usia.pl

Skawina, Kraków, Wadowice

Reklamacje

Informacje o procesie rozpatrywania reklamacji

Sprzedawca zobowiązuje się do dostarczenia produktu wolnego od wad.

Reklamację zakupionych produktów proszę kierować na adres:
P.P.H.U. MEGA Spiesz Bogusław
Ul. Kalwaryjska 44, 34-114 Marcyporęba.

Składając reklamację konsument zobowiązuję się do dostarczenia (przesłania) produktu do siedziby firmy. 
Poprawnie sporządzona reklamacja powinna zawierać wybór podstawy prawnej składanej reklamacji (rękojmia)

W przypadku reklamacji z tytułu rękojmi proszę zamieścić w treści dokumentu dane kupującego umożliwiające kontakt obsługi sklepu z kupującym, nazwę produktu oraz wskazanie oraz opis występującej wady wraz z datą jej ujawnienia. Dodatkowo proszę umieścić swoje żądanie (naprawa, wymiana, obniżenie ceny, odstąpienie od umowy). Reklamacja z tytułu rękojmi zostaje rozpatrzona w ciągu 14 dni kalendarzowych. Koszt odesłania produktu (konsument - sprzedawca) są zwracane kupującemu.

Reklamacja z tytułu rękojmi zobowiązuje sprzedawcę do odpowiedzialności za wady fizyczne lub prawne sprzedanego produktu. Przez wadę fizyczną należy rozumieć niezgodność sprzedanego produktu z umową.
Sprzedawca odpowiada za wadliwy towar przez 2 lata od chwili wydania bądź otrzymania produktu, czas ten w przypadku wydania produktu rozpoczyna się w chwili odbioru osobistego zamówienia, zaś czas ten w przypadku otrzymania produktów rozpoczyna się w chwili otrzymania przesyłki przy realizacji dostawy zamówienia za pomocą firm kurierskich lub poczty polskiej. 

 

NewsBlog
NewsJak dobrać ubranko dla swojej pociechy ?

Jeżeli czytasz ten artykuł to zapewne interesujesz się tematyką małego dziecka. W pierwszym roku życia mamy do czynienia z maleńką osobą która bardzo często daje nam niezrozumiałe dla dorosłych znaki i gesty. Rozumiecie zapewne co mam na myśli. Zazwyczaj jest to płacz bądź też niespokojne i nerwowe zachowanie. Zdarza się że powód jest prozaiczny. Maluszek może być na przykład głodny, może coś jest w pampersie, albo coś znacznie poważniejszego. Tu nasuwa się pytanie czy nie zostało dzieciątko przegrzane zbyt intensywnym sposobem ubierania. Można wielokrotnie zobaczyć szczególnie w okresie letnim jak mamusia pchająca wózek ze swoją pociechą zachowuje się jakby na dworze panowała okrutna zima a nie piękny upalny dzień.


Polityka Prywatności


Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego lub bezpośrednio na nasz adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie zwrotnej korespondencji od P.P.H.U. Mega Spiesz Bogusław z siedzibą w Marcyporębie (34-114) przy ulicy Kalwaryjskiej 44, (Administrator danych). Zgoda może zostać cofnięta w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mają Państwo prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl